Dlaczego potrzebujesz konta firmowego teraz bardziej niż kiedykolwiek

17.02.2021
Category: Karta Kredytowa

Opublikowane przez Smeetha Ann Thomas 14 września 2020 14 września 2020

Spójrzmy prawdzie w oczy – firmy ogólnie odniosły ogromny sukces w związku z wybuchem COVID-19.

Chociaż światowa gospodarka zaczyna wykazywać oznaki stopniowego wychodzenia z tego „załamania wirusowego – nie można zaprzeczyć, że przetrwanie pandemii było herkulesowym zadaniem dla firm, zarówno dużych, jak i małych.

Oznacza to tylko jedno – nadszedł czas, aby przejąć kontrolę nad firmą i doprowadzić ją do sukcesu. Wracaj do tego, co kochasz – do rozwijania swojej firmy!

Jako przedsiębiorca nie ma wątpliwości, że musisz przyjąć jedną zbyt wiele ról. Oto minus – zarządzanie finansami biznesowymi zawsze było wyzwaniem i zabierało zbyt dużo czasu. Zgodnie ze statystykami z ostatniego badania, ponad 40% właścicieli małych firm twierdzi, że księgowość to zadanie, które najmniej sprawia im przyjemność.

Przełączanie się między platformami, spędzanie godzin razem na śledzeniu wydatków biznesowych i nie zapominajmy o ręcznym aktualizowaniu wpisów księgowych (* uff *) – nie winimy Cię za to, że nie jesteś tego fanem.

W rzeczywistości mamy to, czego potrzebujesz – konto firmowe, które pomoże Ci zarządzać całą bankowością, płatnościami i księgowością w jednym miejscu.

Przełammy bariery i pokażmy, jak w inteligentny sposób zarządzać finansami biznesowymi. 💁‍♀️

Konto biznesowe – wyjaśnionoRozpoczynamy od początku i wyjaśniamy, dlaczego musisz założyć konto firmowe.

Teraz Twoja firma może mieć wiele kont bankowych i możesz spędzać większość czasu na przełączaniu się między platformami, aby zarządzać swoimi finansami. To musi się skończyć – rośnie potrzeba usprawnienia bankowości biznesowej i posiadania wszystkiego w jednym miejscu.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, założycielem startupu, czy nawet wolnym strzelcem – założenie konta biznesowego znacznie ułatwi Ci zarządzanie firmą. Co więcej, konta firmowe oferują wiele korzyści, które są niezbędne dla rozwijającej się firmy.

Konto bankowe Open – Twój bilet do zarządzania finansami biznesowymi #LikeAProW porządku wszyscy, posłuchajmy o koncie bankowym online, które wykonuje całą pracę dla Twojej firmy – konto bankowe 🔊 Open.

Oto, co mamy – internetowe konto bankowe Open jest wszystkim, czym nie jest Twoje zwykłe konto bankowe. Po pierwsze, to konto firmowe jest dostarczane z własną kartą kredytową z wstępnie zatwierdzonym limitem w wysokości 10 000 INR.

Tak, naprawdę przeszliśmy samych siebie dzięki temu * ukłania się *.

Poczekaj, będzie tylko lepiej.

Fintechy, takie jak neobanki, wykorzystują swoją wiedzę i tworzą innowacyjne rozwiązania, które pomagają firmom uprościć finanse i zarządzać bankowością, księgowością i płatnościami na jednym pulpicie.

W tym miejscu wkracza internetowe konto bankowe Open – to konto firmowe jest dostarczane z kartą kredytową, która integruje bramkę płatności, wypłaty i księgowość w jednym miejscu, oszczędzając mnóstwo czasu. Zaufaj nam, kiedy to powiemy, Twój księgowy Cię za to pokocha!

Dlaczego musisz korzystać z bankowości otwartejKiedy otrzymasz własne konto bankowe online w Open, pożegnasz się ze wszystkimi trudami związanymi z uzyskaniem karty kredytowej dla swojej firmy, wysokimi opłatami transakcyjnymi, niekończącym się zadaniem dodawania miliardów beneficjentów … lista jest długa .

Dajemy Ci kilka z wielu rzeczy, na które się rejestrujesz:

>Więcej wolnego czasu dzięki zarządzaniu płatnościami, bankowością i księgowością w jednym miejscu

>Firmowa karta kredytowa z limitem kredytowym do 200 000 Rs z oprocentowaniem 0%

>Wypłaty bez dodawania beneficjentów

>Dokumentowanie wydatków, zatwierdzanie i zarządzanie zwrotami w jednym miejscu

Rozwijaj swój biznes skokowo dzięki OpenCzas wrócić do prawdziwej sprawy – rozwijania firmy i budowania imperium.

Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci inteligentną i uproszczoną bankowość biznesową, gdy Ty płyniesz do sukcesu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy