Kiedy Bitcoin wróci do normy? Jak dziś radzi sobie Bitcoin? Czy warto teraz inwestować w Bitcoin?

17.02.2021
Category: Jaka Jest

Bitcoin to pierwsza cyfrowa waluta na świecie, która w ciągu ostatniego roku zyskała szerokie uznanie. Wiele osób zyskało na kupowaniu Bitcoinów po niższej cenie i sprzedaży po znacznie wyższej cenie.

Bitcoin, podobnie jak japoński jen, dolary amerykańskie i funty brytyjskie, jest walutą peer-to-peer, którą można sprzedawać, kupować i wymieniać w zamian za towary i usługi. Jednak ta waluta różni się od wymienionych powyżej, ponieważ jest wolna od pośredników i nie angażuje żadnego banku.

Dzisiejsza cena Bitcoin (BTC) – BTC / USD

Ważne informacje dotyczące Bitcoin

 • Satoshi Nakamoto założył Bitcoin w 2009 roku
 • Bitcoin wiąże się z bardzo dużą tajemnicą: nikt nie zna prawdziwej osobowości Satoshi NakamotoMożna stworzyć zaledwie 21 milionów bitcoinów. Historia Bitcoina

  Bitcoin nigdy nie miał stabilnej ceny. Wznosi się dzisiaj i opada następnego dnia. Zawsze trudno było przewidzieć to krótkoterminowe. Mimo to wielu inwestorów jest tym zainteresowanych. Mając regularnie zmieniające się ceny, inwestorzy mogą kupować po niskiej cenie i sprzedawać po znacznie wyższej cenie.

  Są inni inwestorzy, którzy się tym wzbogacają. Kupili Bitcoin około 5 lat temu, kiedy cena była bardzo niska (poniżej 100 USD), a następnie trzymali go do zeszłego roku, kiedy cena osiągnęła 10 000-20 000 USD.

  Przewidywanie ceny bitcoinów

  Wszyscy wyobrażamy sobie, gdzie Bitcoin będzie za kilka lat. Każdy, choć trudno to przewidzieć, lubi to robić.

  Publikacja kolejnych złych wiadomości nastąpi, jeśli więcej krajów stworzy nowe przepisy dotyczące kryptowalut. To z pewnością doprowadzi do ponownej awarii Bitcoina. Są kraje, które mają stworzyć nowe przepisy dotyczące kryptowalut. Niektóre z nich to: Francja, Japonia, Korea Południowa, Chiny i Stany Zjednoczone. Chociaż kraje te chcą tworzyć nowe przepisy, powinniśmy mieć to na uwadze:

  • To może się nie wydarzyć w najbliższym czasie
  • Cena bitcoina może nie ulec zmianie.Dopóki to się nie stanie, najpopularniejszą projekcją Bitcoin jest to, że będzie ona rosła. Jaka jest prognoza ceny Bitcoin na 2018 rok?

   Chociaż świat poczuł siłę i użyteczność Bitcoina i jego technologii, nikt nie może z całą pewnością stwierdzić, czy cena Bitcoina wzrośnie, czy spadnie.

   Jestem głęboko przekonany, że cena Bitcoin wzrośnie w tym roku, po prostu dlatego, że kryptowaluty i technologia blockchain to przyszłość. To jest tylko moje przekonanie i nigdy nie mogę powiedzieć, czy ta choroba naprawdę się wydarzyła. To tylko przypuszczenie. Nigdy nie możesz być tak pewien, chociaż możesz sprawdzić wiadomości, a także wykresy, aby mieć pojęcie, co może się wydarzyć.

   Eksperci podają własne prognozy dotyczące Bitcoin

   Saxo Bank uważa, że ​​w tym roku Bitcoin wzrośnie bardzo wysoko, przekraczając 60 000 USD. Powiedzieli również, że po tym wzroście cena Bitcoina spadnie, a tym samym straci ponad 98% swojej wartości.

   Spencer Bogart (Blockchain Capital Partner) powiedział, że cena Bitcoina wzrośnie powyżej 50 000 USD; Ten możliwy wzrost przypisał dużym inwestycjom banków inwestycyjnych i dużych firm.

   Dyrektor generalny i założyciel Wawllet, Mihail Lala, przewidział, że do 2020 r. Bitcoin osiągnie wartość ponad 100 000 USD. To wciąż znacznie mniej niż przewidywania Johna McAfee na 1 milion dolarów.

   Jednak David Garrity (CEO GVA Research) wyraził inne zdanie. Powiedział Bloombergowi, że w tym roku Bitcoin spadnie poniżej 5000 USD. Następnie dodał, że pod koniec 2018 roku cena ponownie wzrośnie, osiągając prawie 20000 USD.

   Wniosek

   Jeśli zrobisz to we właściwy sposób, kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów przyniesie Ci ogromne zyski. W przeszłości przyniosło to wielu osobom dużo gotówki i nadal wywołuje uśmiech na twarzach inwestorów. Musisz wiedzieć, że możesz stracić dużo pieniędzy.

   Przed zainwestowaniem upewnij się, że przeprowadziłeś wiele badań i, jeśli to możliwe, porozmawiaj z doradcą finansowym. Nie inwestuj tego, czego nie możesz stracić.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy