Które karty kredytowe używają Transunion do zatwierdzenia

17.02.2021
Category: Mieć Wpływ

AM Best Disclaimer

Disclaimer


Ratingi kredytowe Best podlegają ciągłemu przeglądowi i mogą ulec zmianie i / lub potwierdzeniu. Najnowsze oceny kredytowe Best i raporty kredytowe Best (w tym oceny kredytowe Best) można znaleźć na stronie internetowej AM Best pod adresem https://www.ambest.com. Zobacz Przewodnik po ratingach kredytowych Best, aby uzyskać wyjaśnienie wykorzystania i opłat.

Przedstawione w niniejszym dokumencie ratingi kredytowe Best są objęte licencją AM Best i nie stanowią, w sposób wyraźny lub dorozumiany, poparcia dla TransUnion.com ani jego zaleceń, formuł, kryteriów ani porównań z jakimikolwiek innymi ratingami, skalami ratingowymi lub organizacjami ratingowymi, które są publikowane lub wymienione w niniejszym dokumencie. AM Best nie ponosi odpowiedzialności za błędy w transkrypcji popełnione podczas przedstawiania ocen kredytowych Best. Oceny kredytowe Best są prawnie zastrzeżone i nie mogą być powielane ani rozpowszechniane bez wyraźnej pisemnej zgody AM Best Company.

Opinia Best’s Financial Strength Rating dotyczy względnej zdolności ubezpieczyciela do wywiązywania się z jego bieżących zobowiązań ubezpieczeniowych. Nie stanowi gwarancji siły finansowej przedsiębiorstwa ani zdolności do wywiązania się ze zobowiązań wobec ubezpieczających. Zapoznaj się z naszą ważną informacją: Oceny kredytowe Best, aby uzyskać wyłączenie odpowiedzialności i pełne szczegóły na stronie https://www.ambest.com/ratings/notice.

Kredyt hipoteczny:

Reklamowane stawki zostały złożone przez każdego indywidualnego pożyczkodawcę / brokera we wskazanym dniu. Warunki oprocentowania / RRSO oferowane przez reklamodawców mogą różnić się od podanych powyżej w zależności od zdolności kredytowej pożyczkobiorcy i innych różnic między indywidualną pożyczką a kryteriami pożyczki zastosowanymi w wycenach. Więcej informacji. Te cytaty pochodzą od banków, oszczędności i brokerów, którzy zapłacili za link do ich strony internetowej na liście powyżej, a dodatkowe informacje o ich programach pożyczkowych można znaleźć na ich stronach internetowych.

Depozyty:

Powyższe stawki / warunki RRSO są aktualne na wskazany dzień. Te cytaty pochodzą z banków, spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych i oszczędnościowych, z których część zapłaciła za link do ich strony internetowej. Depozyty bankowe, oszczędnościowe i kasowe są ubezpieczone przez FDIC lub NCUA. Skontaktuj się z bankiem, aby uzyskać informacje o warunkach, które mogą Cię dotyczyć. Stawki mogą ulec zmianie bez powiadomienia i mogą nie być takie same we wszystkich oddziałach.

Ujawnienie reklamodawcy:

Oferty kart, które pojawiają się na tej stronie, pochodzą od firm, od których TransUnion Interactive otrzymuje wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w tej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). TransUnion Interactive nie obejmuje wszystkich firm obsługujących karty ani wszystkich ofert kart dostępnych na rynku.

Informacje dodatkowe:

Dostawcy kart kredytowych określają kryteria gwarantowania niezbędne do zatwierdzenia. Powinieneś przejrzeć warunki każdego dostawcy, aby określić, czy karta jest odpowiednia dla Ciebie i Twojej osobistej sytuacji finansowej. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić i utrzymać dokładne informacje. Wszystkie stawki, opłaty i warunki kart kredytowych są przedstawione bez gwarancji i mogą ulec zmianie na podstawie uznania każdego Dostawcy. Nie ma gwarancji, że zostaniesz zatwierdzony do kredytu ani że po zatwierdzeniu będziesz kwalifikować się do przedstawionych reklamowanych stawek, opłat lub warunków.

Ogólne zastrzeżenie:

* Zobacz wnioski o karty kredytowe online, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat warunków ofert kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje. Jednak wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu przycisku „Dowiedz się więcej możesz przejrzeć warunki korzystania z karty kredytowej w witrynie internetowej wydawcy karty kredytowej. Oferty mogą ulec zmianie bez powiadomienia, a wyświetlane warunki mogą nie być dostępne dla wszystkich konsumentów.

Rekomendacje dotyczące kart kredytowych są dostarczane przez stronę trzecią i nie są rekomendacjami TransUnion.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy