Numer rozliczeniowy Woodforest

17.02.2021

Numer rozliczeniowy Woodforest to ważna informacja, którą musisz znać jako posiadacz konta. Mamy Twój numer rozliczeniowy Woodforest, więc nie musisz już jechać nigdzie indziej. Zebraliśmy wszystkie numery rozliczeniowe ze wszystkich oddziałów Woodforest w różnych stanach, więc spodziewamy się, że wyszukiwanie numeru rozliczeniowego zakończy się tutaj. W przypadku innych banków możesz przeczytać naszą pełną listę numerów rozliczeniowych, aby uzyskać potrzebne informacje.

Tło Woodforest National Bank

Woodforest National Bank to bank komercyjny z siedzibą w Woodlands w Teksasie. Ten prywatny bank ma ponad 750 oddziałów w 17 stanach. Obecnie zatrudniają około 5000 pracowników, co oznacza, że ​​są jednym z najlepszych dostawców pracy w Stanach Zjednoczonych

Dzięki ponad 700 oddziałom mają setki tysięcy członków w całym kraju. Chwalą się też posiadaniem największych akcjonariuszy wśród swoich pracowników. Jest to zgodne z ich celem, jakim jest zapewnienie wysokiej jakości usług bankowych wszystkim swoim klientom, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie.

Skoro przybyłeś aż tutaj, aby znaleźć swój numer rozliczeniowy Woodforest, właśnie to zamierzamy Ci podać. Czytaj dalej, ponieważ podajemy listę numerów trasowania Woodforest według stanu.

Co to jest numer rozliczeniowy Woodforest?

Jaki dokładnie jest numer rozliczeniowy Woodforest? W tym temacie podamy wszystkie numery routingu Woodforest, które są używane w Stanach Zjednoczonych.

Numer rozliczeniowy Woodforest różni się w poszczególnych stanach. Dlatego jeśli szukasz numeru rozliczeniowego Woodforest w Teksasie, a Twój znajomy szuka numeru rozliczeniowego Woodforest w stanie Indiana, nie masz takich samych numerów rozliczeniowych.

Numery rozliczeniowe służą głównie do identyfikacji i lokalizacji oddziału banku w całym kraju. Dlatego jeśli myślisz, że te dziewięciocyfrowe zestawy liczb nic nie znaczą, myślisz, że to źle.

Numer rozliczeniowy Woodforest lub dowolny numer rozliczeniowy banku ma ten sam cel. Służą do poznania lokalizacji instytucji finansowej, czy to kasy pożyczkowej, czy banku.

Jak czytać numery rozliczenioweAby zrozumieć, jak działają numery rozliczeniowe, musisz wiedzieć, jak je odczytać. Te dziewięć cyfr, które widzisz, tworzą numer rozliczeniowy, ma oznaczenie wskazujące lokalizację, nazwę instytucji finansowej i powiązany z nią Bank Rezerw Federalnych.

Numer routingu Woodforest składa się z trzech głównych części. Pierwsze cztery cyfry określą stan, w którym znajduje się bank. Ten zestaw liczb będzie odnosił się do 12 stanów, w których bank federalny ma oddział. Pozostałe dwie części informują o banku i oddziale.

Numer trasy Woodforest w TeksasieDla tych z Was, którzy szukają numeru trasy Woodforest w Teksasie, to jest coś dla was. Wspomnieliśmy wcześniej, że każdy stan ma swój własny numer rozliczeniowy Woodforest. Dlatego podamy Ci dwa numery rozliczeniowe Woodforest.

Dlaczego dwa numery rozliczeniowe? Cóż, łatwo zrozumiesz, gdy tylko zobaczysz pierwsze dwie cyfry. Pamiętasz, co rozmawialiśmy o częściach numeru rozliczeniowego? Decyzja o tym, dlaczego istnieją dwa, zależy od Ciebie, korzystając z powyższego odniesienia.

Numer trasy Woodforest w Teksasie: Teksas – hrabstwo Refugio:31497285 Teksas – wszystkie inne hrabstwa:113008465 Jeśli wydedukowałeś, że pierwsze dwie cyfry z numerem „11 oznaczają, że konto pochodzi ze stanu Teksas, to masz rację. Ale jeśli chodzi o liczbę „31, odnoszącą się do powyższego przewodnika, oddziały Woodforest National Bank w hrabstwie Refugio są kasami oszczędnościowymi.

Numer trasy Woodforest w stanie IndianaJeśli jesteś posiadaczem konta Woodforest w stanie Indiana, oto Twoje numery rozliczeniowe Woodforest. Ponieważ w całym stanie jest kilka oddziałów Woodforest, spodziewaj się, że każdy będzie miał co najmniej dwa numery rozliczeniowe.

Indiana – Clark, Crawford, Daviess, Dubois, Floyd, Gibson, Greene, Harrison, Jackson, Jefferson, Knox, Lawrence, Martin, Orange, Perry, Pike, Posey, Scott, Spencer, Sullivan, Szwajcaria, hrabstwa Vanderburgh, Warrick i Waszyngton :081226829Indiana – wszystkie inne hrabstwa:071926809
Woodforest Routing Number OhioTeraz dla wszystkich mieszkańców Ohio z kontami Woodforest, oto Twój numer rozliczeniowy Woodforest. Na szczęście musisz się martwić tylko o jeden zestaw numerów routingu.

To powinno być dużo łatwiejsze do zanotowania. Dlaczego więc nie weźmiesz teraz kartki papieru lub nie użyjesz telefonu do zapisania tego numeru rozliczeniowego Woodforest?

Woodforest Routing Number Ohio 044115809
Lista numerów rozliczeniowych Woodforest według stanu
Stan Numer rozliczeniowy
Alabama 314972853
Floryda 314972853
Gruzja 314972853
Illinois – Adams, Alexander, Bond, Brown, Calhoun, Clay, Clinton, Crawford, Edwards, Effingham, Fayette, Franklin, Gallatin, Greene, Hamilton, Hardin, Jackson, Jasper, Jefferson, Jersey, Johnson, Lawrence, Macoupin, Madison, Marion, Massac, Monroe, Montgomery, Morgan, Perry, Pike, Pope, Pulaski, Randolph, Richland, Saline, Scott, St. Clair, Union, Wabash, Washington, Wayne, White i Williamson County 081226829
Illinois – wszystkie inne hrabstwa 071926809
Indiana – Clark, Crawford, Daviess, Dubois, Floyd, Gibson, Greene, Harrison, Jackson, Jefferson, Knox, Lawrence, Martin, Orange, Perry, Pike, Posey, Scott, Spencer, Sullivan, Szwajcaria, hrabstwa Vanderburgh, Warrick i Waszyngton 081226829
Indiana – wszystkie inne hrabstwa 071926809
Kentucky 314972853
Luizjana 314972853
Maryland 053112592
Mississippi 314972853
Nowy Jork 314972853
Karolina Północna 053112592
Ohio 044115809
Pensylwania – hrabstwa Allegheny, Armstrong, Beaver, Butler, Clarion, Crawford, Erie, Fayette, Forest, Greene, Indiana, Jefferson, Lawrence, Mercer, Somerset, Venango, Warren, Washington i Westmoreland 044115809
Pensylwania – wszystkie inne hrabstwa 031319058
Karolina Południowa 314972853
Teksas – hrabstwo Refugio 314972853
Teksas – wszystkie inne hrabstwa 113008465
Virginia 053112592
Zachodnia Wirginia – hrabstwa Brooke, Hancock, Marshall, Ohio, Tyler i Wetzel 044115809
Zachodnia Wirginia – wszystkie inne hrabstwa 053112592
Jak znaleźć numer rozliczeniowy w trybie offlineZanim zakończymy ten artykuł, przedstawimy szybką i prostą sztuczkę, dzięki której dowiesz się, jaki jest Twój numer rozliczeniowy. Ta sztuczka nie będzie wymagała korzystania z połączenia internetowego.

Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć swoją książeczkę czekową lub jedną stronę czeku i sprawdzić. Na awersie czeku zobacz lewy dolny róg i znajdź dziewięć cyfr stanowiących numer rozliczeniowy ABA lub numer rozliczeniowy tranzytu. Powinien znajdować się tuż obok numeru Twojego konta. To jest numer rozliczeniowy Woodforest.

Aby uprościć proces bankowy, banki używają oddziału i lokalizacji, w której zostało otwarte Twoje konto, jako numeru rozliczeniowego.

Nie. Numer rozliczeniowy jest używany tylko w przypadku przelewów z banku do banku, dlatego nie można go znaleźć za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Możesz jednak dodać tę stronę do zakładek, aby ułatwić dostęp, aby móc znaleźć swój numer rozliczeniowy w dowolnym momencie.

Numer rozliczeniowy i numer konta są różne. Numer rozliczeniowy to numer służący do identyfikacji oddziału banku według lokalizacji. Numer konta jest specyficzny i unikalny dla Twojego konta. Wiele osób będzie miało ten sam numer rozliczeniowy, ale nikt nie będzie miał tego samego numeru konta co Ty.

WniosekTo wszystkie informacje, które zebraliśmy dla wszystkich numerów routingu Woodforest. Mamy nadzieję, że to wam wszystkim wystarczyło.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, takie jak pytania, sugestie, a może chcesz podzielić się pomysłami, skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej. Jeśli będziemy mogli, z przyjemnością Ci pomożemy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy